A Nemzeti Művelődési Intézet álláspályázatot hirdet TB ügyintéző munkakör betöltésére.

Főbb feladatok:
személyügyi dokumentumok kezelése,
• bérszámfejtés,
• be- és kiléptetés,
• TB ellátások számfejtése,
• TB jelentések készítése, benyújtása,
• kapcsolódó, egyéb adminisztrációs feladatok ellátása.

Munkaidő: heti 40 óra

Az álláshoz tartozó elvárások:
TB- és bérügyintéző végzettség,
• precíz, pontos munkavégzés,
• jogszabályok naprakész ismerete,
• megbízhatóság,
• büntetlen előélet.

Amit kínálunk:
stabil hátterű, folyamatosan fejlődő munkahely;
• a feladatellátáshoz szükséges infrastruktúra;
• jó munkakörnyezet és csapat;
• teljes munkaidős, határozatlan idős foglalkoztatás 3 hónap próbaidővel.

Munkavégzés helye: A Nemzeti Művelődési Intézet székháza (6065 Lakitelek, Felsőalpár 3.)

Jelentkezni kizárólag az alábbi szkennelt, PDF formátumú dokumentumok titkarsag@archive2021.nmi.hu e-mail címre történő megküldésével lehet:
fényképes magyar nyelvű önéletrajz;
• aláírt hozzájáruló nyilatkozat a személyes adatok felhasználásáról (nyilatkozat a pályázathoz mellékelve).

A Nemzeti Művelődési Intézet fenntartja a jogot, hogy bármelyik fentiekben jelzett, kötelezően beküldendő dokumentum hiánya esetén, az érintett pályázatot indokolás nélkül elutasítsa, vagy a pályázó személyt hiánypótlásra kérje fel.

Az e-mail tárgyában kizárólag az alábbiakat szükséges szerepeltetni (a pályázó nevének értelemszerű megadásával): „TB ügyintéző – pályázó neve

A pályázatok benyújtásának határideje: 2021. 01. 31.

A munkába állás időpontja: A munkakör, az erre vonatkozó hivatalos értesítést követően, akár azonnali hatállyal betölthető.
A szervezetről bővebb információk a www.archive2021.nmi.hu oldalon érhetők el.

Letölthető file-ok: Hozzájáruló nyilatkozat

A projekt az Európai Unió támogatásával, az Európai Szociális Alap társfinanszírozásával valósul meg.